Materace sypialniane

Jakość spania wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i wypoczynek. Niezwykle ważne jest więc by wybrać komfortowy materac o odpowiednim stopniu twardości oraz budowie. Najczęściej jest to kwestia indywidualna, dlatego w naszej ofercie postanowiliśmy przedstawić klientom pełną gamę materaców sypialnianych. Serdecznie zapraszamy klientów z Gdańska, Gdyni i okolic Trójmiasta do kontaktu.

Stopień twardości materaca

W zależności od wymagań klienta materace sypialniane możemy podzielić na rożne stopnie twardości. Posiadamy egzemplarze o parametrach: H1, H2, H3, H4 oraz tzw. ON I ONA. Wszystkie te materace są kompatybilne z łóżkami tapicerowanymi, dostępnymi w naszej ofercie.

Wymiar materaca sypialnianego

Doskonale wiemy, że pomieszczenia sypialniane mogą być różne. Niektóre posiadają naprawdę niestandardowe lub niewielkie wymiary. To dlatego oprócz standardowych wymiarów materaców, proponujemy naszym klientom nietypowe materace, które zapewnią komfortowy sen. To znakomite uzupełnienie każdego łóżka tapicerowanego.

Rodzaj komponentu

W naszej ofercie proponujemy materace sypialniane z różnego rodzaju komponentu: pianki, wkładu sprężynowego Bonell, pianki lateksowej, pianki memory-visco czy z maty kokosowej. Ponadto posiadamy materace sypialniane do łóżek tapicerowanych jednostronne czyli na ramie, a także obustronne.

Centrum naszych działań stanowi Gdańsk, Gdynia oraz okolice Trójmiasta. Zapraszamy!