Projekty indywidualne

Masz pomysł na meble, których próżno szukać w sklepach? Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt komponentu, który doskonale wpasują się w meble twarde i inne. Realizujemy nawet bardzo skomplikowane zlecenia, dążąc do pełnego zadowolenia klienta. Swoją ofertę dedykujemy całemu Trójmiastu: Gdańskowi, Gdyni, Sopotowi oraz okolicom.

Zabudowy tapicerowane

Zabudowy tapicerowane to pomysł dedykowany szczególnie osobom, które chcą stworzyć niezwykłe wnętrze, pełne nietuzinkowych pomysłów. To rozwiązanie doskonale zdające egzamin zarówno w domach prywatnych, jak i hotelach, restauracjach czy biurach. Nasze realizacje charakteryzują się dbałością o szczegóły i precyzją wykonania. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni i całego Trójmiasta.

tapicerowane
panele tapicerowane
tapicerowane-panele

Panele tapicerowane

Odpowiadając na obowiązujące trendy i wymagania klientów dodaliśmy do naszej oferty oryginalne panele tapicerowane. To doskonały sposób nie tylko na odmianę wnętrza. Panele tapicerowane posiadają także walory izolacyjne i akustyczne.

Nasze projekty indywidualne pozwalają dostosować rozmiar i wygląd paneli do konkretnych wymagań. Specjalna konstrukcja umożliwia nieskomplikowany montaż.

tapicerowane
panele tapicerowane
tapicerowane-panele
tapicerowane-panele

Siedziska tapicerowane

Nasza oferta to także siedziska tapicerowane, dostosowane wymiarami, kolorystyką, materiałem i stylistyką do wymagań klienta. Serdecznie zapraszamy!

Centrum naszych działań w ramach realizacji indywidualnych projektów mebli tapicerowanych jest Gdańsk, Gdynia oraz okolice Trójmiasta.